Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Sobota 9 Grudnia 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
17 października 2015 r. - Remis GKS-u Rzgów z Czarnymi Ostrowite w VIII Kolejce A-Klasy Drukuj E-mail
Image
W meczu VIII kolejki rozgrywek A-Klasy rozegranym 17 października na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów zremisowała z Czarnymi Ostrowite 1:1!
GKS Rzgów – Czarni Ostrowite 1:1 (0:1)
Bramka dla GKS-u Rzgów: Tomasz Ostrowski (1)
Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, D. Janicki, P. Ziarniak, M. Szambelan, D. Legumina,, M. Szwat, M. Adamski, T. Ostrowski, S. Kubacki, M. Woźniak, D. Kubasik, M. Graczyk, T. Grzechowski, J. Dopierała, R. Szemfeld, Sz. Fabisiak. Trener: P. Lewandowski
Kolejnym naszym przeciwnikiem w rozgrywkach A-Klasy była drużyna Czarnych Ostrowite. Od początku spotkania Czarni starali się narzucić swój styl gry. Nasza defensywa miała dużo pracy po szybkich zagraniach zawodników z Ostrowitego. Na prowadzenie wyszli goście po strzale z rzutu wolnego Krzysztofa Wyszyńskiego. Błąd w ustawieniu w murze popełnili nasi obrońcy i Tomek Świerczewski był bez szans. GKS starał się grać z kontrataku, jednak brakowało wykończenia akcji. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części na placu gry pojawili się Mateusz Graczyk i Tomek Grzechowski, którzy ożywili grę naszego zespołu. GKS po prostu przytłaczał Czarnych, zamykając ich co chwila na własnej połowie. Jednak mimo znakomitych sytuacji zarówno Dawid Kubasik i Sebastian Kubacki nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza rywali. Gra się zaostrzyła, co chwila sędzia przerywał grę po faulach po obu stronach. Ambitna walka naszego zespołu w końcu została nagrodzona bramką wyrównującą za sprawą Tomka Ostrowskiego, który okazał się skutecznym egzekutorem rzutu karnego po faulu na Mateuszu Woźniaku. Do końca meczu zawodnicy GKS-u nie potrafili jednak udokumentować swojej przewagi. Mecz zakończył się remisem 1-1. Cieszymy się z kolejnego meczu bez porażki w rozgrywkach A-Klasy.
Za tydzień 25 października o godz. 14. czeka nas spotkanie wyjazdowe z liderem rozgrywek – Zjednoczonymi Rychwał. Miejmy nadzieję, że passa bez porażki zostanie podtrzymana.
 
Autor: Michał Rek
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź