Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 16 Sierpnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
17 października 2015 r. - Remis Juniorów Młodszych GKS-u Rzgów ze Spartą Konin w VIII kolejce OLJM Drukuj E-mail
Image
W meczu VIII kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych rozegranym 17 października na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów zremisowała ze Spartą Konin 1:1 (1:0)
GKS Rzgów JM – Sparta Konin JM 1:1 (1:0)
Bramka dla GKS-u Rzgów: Rafał Bukiewicz (1)
Drużyna Juniorów Młodszych GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, J. Kubiak, K. Zieliński, M. Grzegorski, M. Nalewski, J. Karmowski,  P. Borowski, E. Borowski, B. Jaszczak, K. Urycki, M. Kałużny, R. Bukiewicz, E. Kopaczewski, R. Graczyk.
Trener: P. Kopczyński
W VIII kolejce Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych podejmowaliśmy lidera rozgrywek – Spartę Konin.  Nasi zawodnicy przystąpili do tego spotkania niezwykle skoncentrowani i od początku meczu starali się stwarzać sobie sytuacje strzeleckie. Gra obu zespołów opierała się na długich podaniach do napastników. Po jednej z takich akcji nasz zawodnik Rafał Bukiewicz przedarł się przez defensywę Sparty i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części rywale z Konina zaskoczeni takim obrotem sprawy, starali się jak najszybciej zmienić niekorzystny dla nich wynik. Już kilka minut po przerwie obrońca GKS-u sfaulował zawodnika Sparty w polu karnym, sędzia odgwizdał rzut karny, po którym rywale wyrównali. Ta bramka nie podłamała naszego zespołu, który grał bez kompleksów z doświadczonym rywalem. Najlepszą szansę na zdobycie bramki mieliśmy po rzucie wolnym, kiedy to piłką trafiła w poprzeczkę i chwilę później w słupek. Zawodnicy Sparty także stwarzali groźne sytuacje, jednak mimo kilku sytuacji strzeleckich nie mogli znaleźć sposobu na naszego bramkarza Kacpra Zielińskiego. Ostatecznie po dobrej grze i meczu pełnym walki remisujemy ze Spartą Konin 1-1. Zawodnicy GKS-u pokazali w tym spotkaniu kolejny raz ambitną walkę bez kompleksów z doświadczoną drużyną.
Za tydzień naszych juniorów czeka  na wyjeździe równie trudny mecz z Górnikiem II Konin. Mecz odbędzie się 24 października o godz. 11 na Stadionie Górnika Konin przy ul. Dmowskiego w Koninie. Serdecznie zapraszamy na mecz!
 
Autor: Michał Rek
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź