Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Środa 1 Kwietnia 2020
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
12 października 2015 r. - GKS Rzgów bierze udział w konkursie ORANGE "Jerzy Dudek w Waszym Klubie!" Drukuj E-mail
Image Gminny Klub Sportowy Rzgów bierze udział w konkursie organizowanym przez KLUBY SPORTOWE ORANGE pt. „Jerzy Dudek w Waszym Klubie!” Nagrodą główną jest przyjazd Jerzego Dudka na trening zwycięskiego klubu sportowego. Zadanie polega na wykonaniu najbardziej kreatywnego zaproszenia zachęcającego wielokrotnego reprezentanta Polski do przyjazdu do zwycięskiego klubu sportowego.
Gminny Klub Sportowy Rzgów podjął szereg inicjatyw w związku z udziałem w konkursie.
M.in. ogłoszono dla zawodników sekcji dziecięcych i młodzieżowych konkurs plastyczny pt. „Mój trening z Jerzym Dudkiem!”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy dowolną techniką przedstawiającej wymarzony trening z Jerzym Dudkiem. Ku naszemu zaskoczeniu wpłynęło prawie 80 prac!!! Co pokazuje, jak bardzo zależy najmłodszym zawodnikom na spotkaniu z legendarnym bramkarzem Reprezentacji Polski, Liverpoolu czy Realu Madryt. Prace były niezwykle pomysłowe, wśród nich znalazły się przepiękne rysunki, wyklejanki, makiety 3D, karykatury, plakaty a nawet świetny wiersz-zaproszenie ułożony przez 7-letniego Alana. Wszystkie prace zostały zaprezentowane podczas treningu grup orlików i żaków na boisku ORLIK w Sławsku, gdzie regularnie trenują nasi najmłodsi piłkarze. Możemy się pochwalić, iż mimo, że nasz klub istnieje dopiero od 2013 roku w naszych szeregach mamy ponad 90 piłkarzy i piłkarek w wieku 7-10 lat , 25 piłkarzy w wieku 12-16 lat oraz 30 powyżej 18 lat. Warto też wspomnieć o 15 oldboyach powyżej 35 roku życia. Co warte podkreślenia, wszyscy zawodnicy są mieszkańcami gminy Rzgów. Podczas treningu grup dziecięcych i młodzieżowych nakręciliśmy także film prezentujący nasze poczynania sportowe. Ponadto najmłodsi przygotowali transparenty z hasłami zachęcającymi do przyjazdu Jerzego Dudka, które wspólnie zaprezentowali w czasie realizacji filmu. Motto „Z Jerzym Dudkiem trenujemy, Ligę Mistrzów osiągniemy!” przyświecało naszym staraniom w tym wyzwaniu. Wszyscy zawodnicy naszych drużyn młodzieżowych z całych sił wykrzyknęli chórem hasło przewodnie. Poza tym naszych 80 najmłodszych piłkarzy ułożyło ze swoich ciał na boisku napis DUDEK. Frajda z gimnastycznego zadania dla najmłodszych była niesamowita! Cały trening i przygotowania obserwowała spora grupa rodziców, która dzielnie dopingowała nas w realizacji wyzwania. O naszych inicjatywach powiadomiliśmy lokalne media. Miejmy nadzieję, że także jury konkursowe doceni nasze starania i wspólne marzenie jakim jest spotkanie z Jerzym Dudkiem spełni się!
Link do filmu z happeningu/zaproszenia dla Jerzego Dudka do GKS Rzgów:
https://www.youtube.com/watch?v=ZKEZ4aoEKV4  
 
Michał Rek
Koordynator projektu GKS Rzgów – Kluby Sportowe Orange
Sekretarz GKS Rzgów

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź