Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Czwartek 2 Lutego 2023
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
10 października 2015 r. - Zwycięstwo GKS-u Rzgów z Fanclubem Dąbroszyn w VII kolejce A-Klasy! Drukuj E-mail
Image W meczu VII kolejki A-Klasy rozegranym 10 października na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów pokonała Fanclub Dąbroszyn 3:1!
GKS Rzgów – Fanclub Dąbroszyn 3:1 (1:1)
Bramki dla GKS-u Rzgów: Łukasz Sobczak (1), Mateusz Woźniak (2)
Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, Ł. Sobczak, D. Janicki, P. Ziarniak, M. Szambelan, D. Legumina, M. Szwat, M. Woźniak, T. Ostrowski, D. Kubasik, M. Adamski, R. Szemfeld, A. Grzechowski, S. Kubacki, M. Graczyk. Trener: P. Lewandowski
Mecz VII kolejki A-Klasy był starciem beniaminków rozgrywek. Od początku drużyna GKS-u ruszyła bardzo ofensywnie, starając się zdobyć jak najszybciej bramkę. W 19 minucie objęliśmy prowadzenie po znakomitym strzale z rzutu wolnego naszego kapitana Łukasza Sobczaka. Niestety z prowadzenie nie cieszyliśmy się zbyt długo bo już w 25 minucie nasza defensywa nieco zaspała przy dośrodkowaniu i napastnik Fanclubu strzałem głową z najbliższej odległości wyrównał stan rywalizacji. Jednak nie składaliśmy broni i próbowaliśmy wyjść na prowadzenie. Znakomitą sytuację miał Tomek Ostrowski, jednak uderzył zbyt słabo by pokonać bramkarza. Zawodnicy z Dąbroszyna zostali cofnięci do głębokiej defensywy, jednak do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie gra nieco się zaostrzyła. Zawodnicy Fanclubu co chwila przerywali grę faulami. Gracze GKS-u próbowali swych szans, jednak zawsze górą był bramkarz Sobczak albo piłka trafiała w słupek bramki. W 74 minucie drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną, za faul został ukarany stoper Fanclubu Rafał Płócienniczak. Ta sytuacja dodała skrzydeł naszemu zespołowi, który jeszcze śmielej atakował bramkę Fanclubu. Znakomitym podaniem Sebastian Kubacki uruchomił wchodzącego Mateusza Woźniaka, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza Fanclubu. Kilka minut później asystę przed polem karnym zaliczył Rafał Szemfeld, który wyłuskał piłkę i zagrał do rozgrywającego znakomite zawody Mateusza Woźniaka, a ten zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Do końca spotkania GKS kontrolował przebieg gry i nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa. Tym samym VII kolejka A-Klasy okazała się dla nas szczęśliwa i historyczne pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach stało się faktem!!! Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy przełamali się już na dobre i za tydzień zdobędą kolejne punkty w potyczce z Czarnymi Ostrowite.
Serdecznie zapraszamy na mecz VIII kolejki w sobotę 17.10 o godz. 15.00 na Stadion Gminny w Rzgowie!
 
Autor: Michał Rek
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź