Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Piątek 2 Grudnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
10 października 2015 r. - IV Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1 w Sławsku Drukuj E-mail
Image Dnia 10 października na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się IV Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 5 drużyn: Oranje Konin, Polonia Golina, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, ZKS Zagórów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15 minut.
W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Igor Cegielski, Bartosz Dziublewski, Mikołaj Fabisiak, Jakub Galor, Miłosz Karmowski, Hubert Karpiński, Miłosz Kubiak, Dawid Maślak, Brajan Perliński, Piotr Samulczyk, Bartosz Szymkiewicz, Patryk Wielgosik, Wiktor Wiśniewski.
W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Mateusz Antczak, Nikodem Ćwikliński, Szymon Fabiszak, Adam Koziarski, Adam Kunicki, Gracjan Malinowski, Hubert Miśkiewicz, Krystian Myślicki, Konrad Sabaciński, Jakub Samulczyk. Trenerem obu ekip był Przemysław Kopczyński.
Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Oranje Konin, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło ekipie – GKS I Rzgów. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS II Rzgów. Poza podium znalazły się drużyny Polonii Golina oraz ZKS-u Zagórów.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej grup starszych ORLIK E1 odbędzie się 18 października (niedziela) o godz. 10.00 w Zagórowie lub Trąbczynie (dokładne miejsce poznamy później).
 
Wyniki meczów:
Oranje Konin – ZKS Zagórów 11-0
GKS II Rzgów – Polonia Golina 3-0
GKS I Rzgów – Oranje Konin 0-3
Polonia Golina – ZKS Zagórów 3-1
Oranje Konin – Polonia Golina 7-0
ZKS Zagórów – GKS I Rzgów 0-4
GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 2-1
GKS II Rzgów – Oranje Konin 2-3
GKS I Rzgów – Polonia Golina 1-0
ZKS Zagórów – GKS II Rzgów 1-4
 
Ostateczna kolejność IV turnieju ligowego:
1.Oranje Konin 12pkt 24-2
2.GKS I Rzgów 9pkt 7-4
3.GKS II Rzgów 6pkt 10-6
4.Polonia Golina 3pkt 3-12
5.ZKS Zagórów 0pkt 2-22
 
Autor: Michał Rek 
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź