Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Poniedziałek 3 Października 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
5 października 2015 r. - PandaTV w Sławsku Drukuj E-mail
Image Co to jest forszpan, greenbox, setka? Tego wszystkiego mogli dowiedzieć się sławscy gimnazjaliści podczas spotkania z doktorantami z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Marleną Tyburską oraz Kamilem Bomberem. Młodzi naukowcy w zabawny i przystępny sposób opowiadali o pracy w mediach. Zachęcili również gimnazjalistów do oglądania Studenckiej Telewizji Internetowej PandaTV (http://pandatv.pl/).
Przeprowadzili także dla grupy uczniów warsztaty telewizyjno-dziennikarskie. Zanim jednak rozpoczęła się część warsztatowa, gimnazjaliści wysłuchali interesującego i skłaniającego do głębokich przemyśleń wykładu o przenikaniu się światów wirtualnego i rzeczywistego ks. prof. dr. hab. Jana Przybyłowskiego - kierownika Katedry Teologii Pastoralnej i Nauk Pomocniczych Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Warto też nadmienić, że to właśnie ks. prof. Jan Przybyłowski jest pomysłodawcą PandyTV. Spotkanie z ks. prof. oraz doktorantami było możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy szkoły z ks. kan. Benedykt Gembicki. To właśnie z inicjatywy księdza proboszcza Zespół Szkół w Sławsku już od dziesięciu lat co roku we wrześniu odwiedzają znamienitości ze świata nauki.

Image Image Image Image

< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź