Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Wtorek 17 Maja 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
3 października 2015 r. - Żaki GKS-u Rzgów na Turnieju "MŁODY GÓRNIK CUP 2015" Drukuj E-mail
ImageDnia 3 października na boisku sportowym przy Stadionie Górnika w Koninie odbył się towarzyski turniej żaków „Młody Górnik Cup 2015”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Górnik Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007-2009 wzięły udział 4 drużyny: Górnik Konin, Tulisia Tuliszków, Warta Rumin, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 2x10minut.
W drużynie GKS Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Budzyński Ignacy, Gawroński Filip, Goździk Filip, Hernas Mateusz, Kuśmierek Wiktor, Kwaśny Wojciech, Ławniczak Filip (kpt), Myszel Igor, Ptak Hubert, Wasilewski Piotr. Trener: Piotr Lewandowski.
Nasi zawodnicy zremisowali z Wartą Rumin 1-1, przegrali z Górnikiem Konin 1-4 oraz pokonali Tulisię Tuliszków 4-3. Ostatecznie najlepsza w turnieju okazała drużyna Tulisii Tuliszków. Drugie miejsce przypadło gospodarzom – Górnikowi Konin. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS-u Rzgów. Poza podium znalazła się Warta Rumin.
Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. A już za  tydzień 10 października (niedziela) o godz. 10.00 we Wrześni nasze żaki zagrają kolejny turniej ligowy grup młodszych ORLIK E2.
 
Wyniki meczów:
Górnik Konin – Tulisia Tuliszków 1-3
GKS Rzgów – Warta Rumin 1-1
Górnik Konin – GKS Rzgów 4-1
Tulisia Tuliszków – Warta Rumin 5-0
Górnik Konin – Warta Rumin 5-2
Tulisia Tuliszków – GKS Rzgów 3-4
 
Ostateczna kolejność turnieju „MŁODY GÓRNIK CUP 2015”:
1.      Tulisia Tuliszków 6pkt 11-5
2.      Górnik Konin 6pkt 10-6
3.      GKS Rzgów 4pkt 6-8
4.      Warta Rumin 1pkt 3-11
 
Autor: Michał Rek
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź