Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 4 Grudnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
Podaj Dalej nakrętki, zawieszki i baterie do... kosza? NIE! - do Fundacji Podaj Dalej!!! Drukuj E-mail
Image Uczniowie Zespołu Szkól w Sławsku mieli niecodzienną okazję oglądać mecz piłki koszykowej na wózkach. Przed licznie zgromadzoną szkolną publicznością prezentowali swoje umiejętności zawodnicy Mustanga Konin. W skład tej wspaniałej drużyny wchodzą: Marek Bystrzycki (założyciel drużyny), Andrzej Wojciechowski, Jarosław Jarecki, Marcin Kupiecki, Krzysztof Zieliński oraz Joanna Maćkowska.
Zawodnicy rozegrali zacięty mecz, który uświadomił naszym uczniom, że nie ma wymówki od aktywności fizycznej. Każdy, bez względu na to, czy posiada uzdolnienia sportowe, czy też nie, powinien ćwiczyć i dbać o swoją kondycję. Pokaz niezwykłych umiejętności koszykarskich zawodników Mustanga był też niejako podziękowaniem Fundacji Podaj Dalej dla sławskich uczniów, którzy zawsze chętnie pomagają tejże organizacji. W ciągu ostatnich czterech lat zebrali oni ponad 600 kg plastikowych nakrętek, ok. 200 tyś., zawieszek od herbaty Lipton oraz 232 kg baterii. W ten sposób pomogli zrealizować wiele potrzeb fundacji, w tym zakup wózka sportowego dla Joanny Maćkowskiej. Ale na tym nie koniec, bo i w tym roku szkolnym ruszyła kolejna edycja zbiórki nakrętek, zawieszek i baterii na rzecz Fundacji Podaj Dalej.
 
Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź