Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 25 Lutego 2024
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
Lekcja biblioteczna Drukuj E-mail
Image
Czytanie to najlepszy sposób uczenia się.
Czytanie najlepszą nauką". 
Aleksander Puszkin
A o tym, że nauka czytania nie jest taka straszna i może stać się prawdziwą przygodą przekonali się uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Rzgowie, którzy we wrześniowy poranek wraz z wychowawcą p. Urszulą Błaszczyk i asystent p. Kamilą Janicką odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Rzgowie.
Dzieci uważnie słuchały czytanej przez p. dyrektor Dorotę Eltman bajki o dziewczynce Basi, która za sprawą zaczarowanych literek przemogła swój lęk przed nauką czytania i wygrała nawet konkurs czytelniczy. Nieoczekiwanie wielką niespodziankę sprawił nam Marcel Cybulski, który samodzielnie, odważnie, kontynuował czytanie historyjki o zaczarowanych literkach. Po wysłuchaniu opowieści o Basi pierwszoklasiści chętnie i bezbłędnie odpowiadali na zadawane pytania związane z treścią utworu.
 Na zakończenie spotkania dzieci bawiły się w dobrze znane im zabawy ruchowe. Biblioteka zyskała nowych czytelników, a zadowoleni i roześmiani uczniowie obiecali, że niedługo wrócą.
Justyna Popiela
GBP w Rzgowie
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź