Advertisement
   GALERIA FOTOGRAFII  |  MAPA SERWISU  |  KONTAKT  |  BIP   
Niedziela 4 Grudnia 2022
  

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Image

Wejdź

Wejdź - Gminny Klub Sportowy Rzgów

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI
27 września 2015r. - VII Międzygminny Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów Drukuj E-mail
Image W dniu 27 września br. w Sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Osieczy odbył się VII Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Orzeł Osiecza. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: LZS Orzeł Osiecza, KS Team Stare Miasto, UKS Kopernik Słupca oraz ZSTiH Konin. Drużyna LZS Orzeł Osiecza wystąpiła w składzie: Łukasz Gałecki, Jakub Liebelt, Łukasz Liebelt, Piotr Fabisiak, Damian Szczepaniak, Jakub Miśkiewicz, Jakub Sakowski, Michał Gałecki.

Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów.
Po niezwykle wyrównanej walce I miejsce pierwszy raz w historii turnieju zajęła drużyna ZSTiH Konin. Drugie miejsce przypadło ekipie UKS Kopernik Słupca. Trzecie miejsce wywalczył KS Team Stare Miasto. Poza podium znalazła się drużyna gospodarzy LZS Orzeł Osiecza.
Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka, Radnego Gminy Rzgów Jana Gośka, p.o. Dyrektora Szkoły Podstawowej w Osieczy Agnieszki Duszyńskiej oraz Prezesa LZS Orzeł Osiecza Michała Reka puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów, Starostwo Powiatowe w Koninie oraz sponsorów.
Serdeczne podziękowania dla sponsorów VII Międzygminnego Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów, którymi byli:
- Grzegorz Matuszak – Wójt Gminy Rzgów
- Gminna Rada Sportu
- Starostwo Powiatowe w Koninie
- Urząd Gminy Rzgów
- Agencja reklamowa www.reklamowygadzet.pl
- Marek Pieniecki – firma EDEN – Kowalewek
- Klub sportowy LZS Orzeł Osiecza
- Szkoła Podstawowa w Osieczy


Wyniki meczów:
KS Team Stare Miasto – LZS Orzeł Osiecza 2-0 (25:19; 25:22)
UKS Kopernik Słupca – ZSTiH Konin 2-1 (22:25; 26:24; 15:13)
LZS Orzeł Osiecza – ZSTiH Konin 0-2 (11:25; 16:25)
KS Team Stare Miasto – UKS Kopernik Słupca 2-1 (26:24; 21:25; 15:11)
LZS Orzeł Osiecza – UKS Kopernik Słupca 1-2 (18:25; 25:22; 10:15)
KS Team Stare Miasto – ZSTiH Konin 0-2 (19:25; 22:25)
Ostateczna kolejność:
1. ZSTiH KONIN
2. UKS KOPERNIK SŁUPCA
3. KS TEAM STARE MIASTO
4. LZS ORZEŁ OSIECZA

Autor: Michał Rek
 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
< Poprzedni   Następny >
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Logo
Wejdź

Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź
Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź

Wejdź